Pudełka Plastikowe

  • Pudełka plastikowe 81 miejscowe – kolorowe (żółte, zielone, czerwone, niebieskie, bezbarwne)

Pudełka plastikowe ze spodem w kolorze   przezroczystą pokrywką wykonane   z polipropylenu. Kriopudełka posiadają standardowe wymiary 131x131x45[mm] i pasują do stelaży do zamrażarek niskotemperaturowych. Wewnątrz pudełka znajduje się kratownica do samego dna na 81 probówek typu Eppendorf 1,5-2,2ml, dzięki czemu pudełko jest bardzo sztywne i solidne. W podstawie są 4 otwory ułatwiające zamykanie pokrywki (ucieka powietrze) oraz wyrównujące ciśnienie. Pudełka dostępne w 5 różnych kolorach z przezroczystą pokrywką (pozwala to obserwować zawartość pudełka bez zdejmowania pokrywki). Pudełka przeznaczone są do przechowywania próbek w zamrażarkach niskotemperaturowych.

  • kratownica sięga do samego dna
  • przezroczysta pokrywka – umożliwia podgląd środka pudełka
  • 4 otwory w podstawie ułatwiające zamykanie pudełka
  • 5 róznych kolorów
  • bardzo wysoka jakość

131/45 mm 81 miejscowe czerwone

Pudełko plastikowe ze spodem koloru czerwonego. Wykonane z polipropylenu na 81 probówek typu Eppendorf 1,5-2,2ml do zamrażarek niskotemperaturowych. Przeznaczone do głębokiego mrożenia. Kriopudełko o wymiarach 131 x 131 x 45 (mm) w kolorze czerwonym. Kratownica do samego dna, pokrywka przezroczysta. Pasują wymiarami do stelaży na kriopudełka. Bardzo solidne wykonanie gwarantuje najdłuższą żywotność pudełka.

 

 
 

131/45 mm 81 miejscowe zielone

Pudełko plastikowe ze spodem koloru zielonego. Wykonane z polipropylenu na 81 probówek typu Eppendorf 1,5-2,2ml do zamrażarek niskotemperaturowych. Przeznaczone do głębokiego mrożenia. Kriopudełko o wymiarach 131 x 131 x 45 (mm) w kolorze zielonym. Kratownica do samego dna, pokrywka przezroczysta. Pasują wymiarami do stelaży na kriopudełka. Bardzo solidne wykonanie gwarantuje najdłuższą żywotność pudełka.

 

 
 

131/45 mm 81 miejscowe niebieskie

Pudełko plastikowe ze spodem koloru niebieskiego. Wykonane z polipropylenu na 81 probówek typu Eppendorf 1,5-2,2ml do zamrażarek niskotemperaturowych. Przeznaczone do głębokiego mrożenia. Kriopudełko o wymiarach 131 x 131 x 45 (mm) w kolorze niebieskim. Kratownica do samego dna, pokrywka przezroczysta. Pasują wymiarami do stelaży na kriopudełka. Bardzo solidne wykonanie gwarantuje najdłuższą żywotność pudełka.

 

 
 

131/45 mm 81 miejscowe żółte

Pudełko plastikowe ze spodem koloru żółtego. Wykonane z polipropylenu na 81 probówek typu Eppendorf 1,5-2,2ml do zamrażarek niskotemperaturowych. Przeznaczone do głębokiego mrożenia. Kriopudełko o wymiarach 131 x 131 x 45 (mm) w kolorze żółtym. Kratownica do samego dna, pokrywka przezroczysta. Pasują wymiarami do stelaży na kriopudełka. Bardzo solidne wykonanie gwarantuje najdłuższą żywotność pudełka.

 

 
 

131/45 mm 81 miejscowe przeźroczyste

Pudełko plastikowe ze spodem koloru przezroczystego. Wykonane z polipropylenu na 81 probówek typu Eppendorf 1,5-2,2ml do zamrażarek niskotemperaturowych. Przeznaczone do głębokiego mrożenia. Kriopudełko o wymiarach 131 x 131 x 45 (mm) w kolorze przezroczystym. Kratownica do samego dna, pokrywka przezroczysta. Pasują wymiarami do stelaży na kriopudełka. Bardzo solidne wykonanie gwarantuje najdłuższą żywotność pudełka.