POZNAJ ZESPÓŁ LABIOL

Doświadczenie i profesjonalizm w sprzedaży. Poznaj Labiol!

about our medical laboratory

KILKA SŁÓW O NAS

Firma Labiol.pl powstała w 2011 roku i jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą handlową.   Współpracujemy z laboratoriami naukowo-badawczymi w całym kraju, oferując im odczynniki   oraz sprzęt laboratoryjny. 

Naszym celem jest uzyskanie wysokiej satysfakcji wśród naszych Klientów poprzez  dostosowywanie i   poszerzanie portfolio w oparciu o ich indywidualne potrzeby.

Wśród naszych klientów znajdują się instytuty badawcze, politechniki, uniwersytety, stacje sanitarno – epidemiologiczne, instytuty weterynaryjne, a także klienci indywidualni.

Bierzemy czynny udział w przetargach publicznych.

INNOWACYJNOŚĆ

Produkty i urządzenia, które oferujemy zostały zaprojektowane uwzględniając praktykę i uwagi użytkowników. W czasie kolejnych realizacji spotykamy się z nowymi, bardzo dobrymi pomysłami naszych Klientów, które w miare możliwości są przez nas wprowadzane

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Projektujemy i wykonujemy urządzenia i akcesoria także pod bardzo indywidualne wymagania Klienta. Chcąc konkurować z wielkimi korporacjami stawiamy na jakość. Wynika ona z bardzo dobrego projektu i zastosowania najlepszych materiałów i podzespołów do produkcji. Konkurencyjna cena, przemyślane i udoskonalane latami rozwiązania pozwalają nam tworzyć wysokiej jakości urządzenia przy zachowaniu bardzo konkurencyjnej ceny, o czym przekonają się Państwo już przy pierwszym zapytaniu.

WYRÓŻNIA NASDlaczego właśnie my?

0
LAT
DOŚWIADCZENIA
0
ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW
0 +
PRODUKTÓW
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI